Polecane gazetkiSzkolne promocje

Carrefour - Gazetka Promocyjna - 17 maj - 05 cze 2017

Strony
Produkty
carrefour-gazetka-promocyjna-strona-1

Sieć Carrefour

2.8 (41 głosów)

Najnowsze opinie

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • Jadwiga
  • 27/03/2017
Witam. Pragnę poinformować, że w dniu 21.03.2017 r. robiłam zakupy w supermarkecie Carrefour we Wrocławiu przy ul. Hallera. Akurat Pani wykładała gorące kurczaki z rożna w promocyjnej cenie i kupiłam tego kurczaka. A w domu zaraz po niespełna 20 minutach okazało się, że kurczak ŚMIERDZI. Jest po prostu nieświeży. Nie dało się go zjeść. Musiałam go po prostu wyrzucić. Szkoda tylko, że nie ma możliwości przesłania smrodu kurczaka. Czy promocje polegają na tym, że myje się śmierdzące kurczaki, odpowiednio konserwuje, a jak już nie nic nie wychodzi, to wkłada do grillowania, następnie w cenie "promocyjnej" się sprzedaje???? I pewnie tak się stało. Przykre to bardzo, bo ja już teraz więcej nie kupię takiego kurczaka, a już na pewno nie w Carrefour. I będę ostrzegać swoją rodzinę, wszystkich swoich przyjaciół oraz znajomych z pracy. I Was drodzy internauci ostrzegam przed takimi zakupami..... A po napisaniu do sieci Carrefour już drugi tydzień dostaję informacje, że przekazali te informację dalej. I tak sobie przekazują bez słowa "przepraszamy" lub coś tym rodzaju.
Default avatar
  • Beata Laskowska
  • 26/10/2016
Witam, dotyczy sklepu Carrefour w Szczytnie. obsługa super,wygląd sklepu super,asortyment bogaty,ale...reklamowano ostatnio w telewizji,dostarczono gazetkę do domu,ze będą kurtki i buty po 69,90,pytam się,gdzie? codziennie zaglądałam,nawet pod koniec promocji wywieszono plakat(!) pytam po co?Morale sklepu podnieść?OSZUSTWO
Default avatar
  • magda
  • 04/10/2016
na moje to obsługa w informacji pod największa krytyka wulgarne i zero sympatii już nigdy nie pójdę nic tam kupić a przede wszystkim wredna i chamska bo inaczej tego nie idzie powiedzieć bo człowiek idzie zwrócić towar a pani Katarzyna T bo słowami w dupie to mam czy pan zostawi ten towar czy reklamuje bo zwrócić go nie można po prostu be szczelna baba i tyle i to miało miejsce w Kaliszu
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.