Polecane gazetki

Carrefour - gazetki promocyjne

Ocena sieci
2.8 (41 głosów)
Opinie o sieci Carrefour
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • Beata Laskowska
  • 26/10/2016
Witam, dotyczy sklepu Carrefour w Szczytnie. obsługa super,wygląd sklepu super,asortyment bogaty,ale...reklamowano ostatnio w telewizji,dostarczono gazetkę do domu,ze będą kurtki i buty po 69,90,pytam się,gdzie? codziennie zaglądałam,nawet pod koniec promocji wywieszono plakat(!) pytam po co?Morale sklepu podnieść?OSZUSTWO
Default avatar
  • magda
  • 04/10/2016
na moje to obsługa w informacji pod największa krytyka wulgarne i zero sympatii już nigdy nie pójdę nic tam kupić a przede wszystkim wredna i chamska bo inaczej tego nie idzie powiedzieć bo człowiek idzie zwrócić towar a pani Katarzyna T bo słowami w dupie to mam czy pan zostawi ten towar czy reklamuje bo zwrócić go nie można po prostu be szczelna baba i tyle i to miało miejsce w Kaliszu
S3 13599855 10208299951349747 3685923116980446133 n
  • 16/09/2016
Witam !! Do Carrrefour w Szczecinie na osiedlu Słonecznym chodzę bardzo często W sierpniu 2016r.zaczęłam zbierać punkty ( naklejki ) na produkty kolekcji noży i akcesoriów z gamy Lion Sabatier Internationalz rabatem do 80% .Uzbierałam wszystkie ale nie mogę od dłuższego czasu dostać deski do krojenia i ostrzałki . Jak mogę się dowiedzieć czy jeszcze to będzie w sklepach Carrefour bo chciałabym już mieć komplet , atak kupiłam noże a nie mam ostrzałki do nich . więc jestem trochę zła .!!!! Pozdrawiam !!!
Default avatar
  • adam
  • 01/09/2016
do carrefour zaglądam od czasu do czasu, co roku najbardziej wakacjami chyba, nie wiem czemu tam znajduje zazwyczaj najlepsze banany, ale dział z rybami, mrożonkami, oddzielnym stanowiskiem był dość delikatnie mówiąc dziwny, pochwalić można także dział owoców suszonych na wagę, porzadek i schludnosc w tym miejscu panuje od zawsze (choć czasem nieidealnie, mimo wszystko pochwały dla pracownikow działu), jedyna rzecz to moze wprowadzić jak w KAufland bon za znalezione przeterminowane? dzieki (mowie o sklepach tej sieci które znam Warszawa i podkarpackie) by niepelnosprawny,org
Default avatar
  • Marek
  • 31/08/2016
Obsługa sklepu to też są ludzie,mają swoje złe dni tez..Starajmy się wzajemnie rozumieć,bądźmy milśi dla siebie a będzie Super..
O sieci Carrefour
Sieć handlowa Carrefour powstała w 1959 roku z działalności handlowej rodzin Fournier, Badin i Defforay. Pierwszy sklep powstał we Francji na skrzyżowaniu – stąd powstała nazwa Carrefour (z fr. carrefour – skrzyżowanie). Już w 1963 roku powstał pierwszy hipermarket pod tym szyldem. Szybko rozwijająca się sieć handlowa w 1970 roku pojawiła się na Paryskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, po czym chwilę później zaczęły powstawać sklepy za granicą, m.in. w Hiszpanii. W Polsce pierwszy sklep sieci handlowej Carrefour powstał w 1997 roku w Łodzi. Obecnie w Polsce powstało 800 sklepów – hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych. Ponadto powstały także sieci stacji paliw pod szyldem Carrefour. Carrefour dotychczas otworzył ponad 10 tysięcy sklepów w 34 krajach, w tym 1350 hipermarketów, ok. 3500 supermarketów, 164 sklepy typu cash & carry, a także ok. 5000 sklepów osiedlowych. Obecnie w sklepach Carrefour zakupy robi 10 mln klientów każdego dnia na całym świecie. A obsługuje ich ponad 350 000 pracowników.
Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.